شرکت کارل اربا - Carlo Erba

این شرکت در کشور ایتالیا سال 1835 میلادی توسط دکتر کارلو اربا به منظور راه اندازی یک آزمایشگاه تولیدی تاسیس شد. این شرکت در اروپا به سرعت رشد کرد و در سال 1888 میلادی به یکی از شرکت های مطرح دارویی اروپا تبدیل شد.

اکنون پس از گذشت 160 سال پس از تأسیس این شرکت همچنان به عنوان یک مرجع در زمینه شیمی و همچنین یک تامین کننده و یک منبع واجد شرایط  برای کنترل کیفیت برای آزمایشگاه های تحقیقاتی صنعتی و دانشگاه ها می باشد. این شرکت در تولید محصولات کیفیت بالا تخصص دارد و بالاترین نیازها را برای بیش از 6000 مرجع مانند الکل ها، حلال ها، مواد معدنی، بافرها و اسیدها در درجه های مختلف برآورده می کند.

شرکت کارلو اربا در سال 2005 میلادی با یک شرکت فرانسویی به نام SDS که یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید حلال ها و رییجنت های آزمایشگاهی در اروپا بود، ادغام شد و پس از این ادغام نام جدید Carlo Ebra – SDS را به خود گرفت.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر میلان کشور ایتالیا قرار دارد و فروش این محصولات در چهار کشور ایتالیا، آلمان، فرانسه و اسپانیا بطور مستقیم می باشد و البته که قابلیت ارسال مواد به سراسر دنیا را نیز دارد. دو کارخانه تولید مواد شیمیایی آن و همچنین مرکز لجستیک این شرکت در فرانسه واقع شده است.

شرکت کارل اربا - Carlo Erba