شرکت مبتکران پیشرفته آزما MPA  از جوانان خلاق و مبتکر با داشتن رسالت و هدف مشترک ، جهت ایجاد بستری پاک در ارائه مواد آزمایشگاهی و تجهیزات اورجینال و با کیفیت تشکیل شد.

هر کدام از اعضای تشکیل دهنده ی شرکت مبتکران پیشرفته آزما در کار خود جزو بهترین ها هستند و قطعا بهترین مشاوره ، بهترین فروش و خدمات را به شما ارائه خواهد داد چون هدف و رسالت اصلی تک تک اعضای شرکت ارائه خدمات و کالای با کیفیت و مناسب نیاز شما میباشد.               .

شرکت مبتکران پیشرفته آزما ، متشکل از سه بخش :

1-مشاوره : در زمینه خرید مواد آزمایشگاهی و شیمیایی مناسب مراکز مختلف جهت رسیدن به بهترین نتیجه و کم کردن هزینه های آنالیزمیباشد همچنین مشاوران ما در خریدن تجهیزات و دستگاه های جنرال و های تکنولوژی به شما کمک میکنند تا بهتذین انتخاب را داشته باشید.

 

2-فروش : فروش شرکت مبتکران پیشرفته آزما  به دو بخش زیر تقسیم میشود.

بخش اول :فروش مواد و حلالهای آزمایشگاهی و شیمیایی 

بخش دوم : فروش تجهیزات  و دستگاه های جنرال آزمایشگاهی و شیمیایی

 

3-تعمیرات تخصصی دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی و شیمیایی و همچنین خدمات پس از فروش

 

یکی از ویژگی های منحصر به فرد شرکت مبتکران پیشرفته آزما این است که هر یک ازاعضای تیم مبتکران پیشرفته آزما ،

سال ها در شرکت های مختلف آزمایشگاهی و شیمیایی فعالیت داشتند و پس از کسب اطلاعات و علم وتجربه یک تیم را به اسم مبتکران پیشرفته آزما تشکیل دادند...

 یکی از اهداف این گروه خلاق، ارائه خدمات و فروش به روش های خلاقانه و نوین جهت رفاه حال مشتریان بود و کلمه مبتکران از دل این هدف بیرون آمد.

مواد آزمایشگاهی و شیمیایی تقلبی و دستگاه های آزمایشگاهی بی کیفیت :

هر کدام از اعضای شرکت مبتکران پیشرفته آزما در اوج جوانی ، پیر کار و فعالیت خود شده اند و قریب به یک دهه تجربه در بازار و یا بیزینس مواد و دستگاه های آزمایشگاهی ، به مشکلات موجود از قبیل مواد آزمایشگاهی تقلبی و همچنین دستگاه های بی کیفیت ..اشراف کامل دارند.

تمام تلاش گروه مبتکران پیشرفته آزما ، ایجاد بستری پاک برای مشتریان عزیزمان است تا برون داشتن دغدغه و نگرانی از اصل و یا اورجینال بودن کالا ، با خیال آسوده اقدام به خرید مواد اورجینال آزمایشگاهی و شیمیایی و همچنین تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی کنند.

برای رسیدن به بستری پاک در این بازار به شدت مسموم و سمی ، نیازمند اعتماد و همکاری شما مشتریان بزرگوار هستیم.